Sklep Internetowy “Profit”

Aukcje i przetargi

Paweł Kuśmierczyk
Wydawnictwo UE

Niedostępny

Cena:

35,00 zł

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny

Podaj wynik działania 12 + 11:

Cechy produktu

Wydawnictwo Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Rok wydania 2010
ISBN 978-83-7695-057-0
Liczba stron 192
Format B5
Oprawa Miękka

Opis produktu

Aukcje są w tej chwili jednym z podstawowych mechanizmów zawierania transakcji na wielu rynkach. Poprzez  aukcje sprzedawane są koncesje, papiery wartościowe, prawa do wydobycia złóż, prawa do emisji zanieczyszczeń, tą drogą prywatyzowane są przedsiębiorstwa. Największa aukcja w historii, sprzedaż koncesji na telefonię UMTS, przyniosła łączne wpływy rzędu 100 miliardów dolarów. Forma aukcji wykorzystywana jest również często do rozstrzygania przetargów.  W książce zaprezentowano najważniejsze mechanizmy stosowane w aukcjach jedno- i wieloobiektowych. Zanalizowano też główne elementy wpływające na ich przebieg i efektywność. Omawiane zagadnienia są ilustrowane licznymi przykładami oraz uzupełniane o praktyczne wskazówki, przydatne podczas projektowania i przeprowadzania aukcji i przetargów.

Pliki do pobrania

spis_tresci.pdf plik PDF, 388.74 KB

Zobacz także

Modelowanie ekonometryczne z Excelem

Danuta Strahl, Elżbieta Sobczak, Małgorzata Markowska, Beata Bal-Domańska

Książkę można kupić(bez kosztów przesyłki) w filii w Jeleniej Górze. ul. Nowowiejska 3 Bud. A, pok. 32

Wydawnictwo: Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego, Rok wydania: 2015, ISBN: 978-83-7695-532-2, Liczba stron: 299, Format: B5, Oprawa: Miękka, Postać: Książka

Cena:

23,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE Książka
Zarządzanie marketingiem

Zarządzanie marketingiem

Jarosław Woźniczka, Monika Hajdas, Witold Kowal

promocja

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2014, ISBN: 978-83-7695-440-0, Liczba stron: 428, Format: B5, Oprawa: Miękka, Postać: Książka, e-Book

Cena:

65,00 20,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE e-Book Książka
Mikroekonomia.Ćwiczenia  wyd.10 zaktualizowane i rozszerzone

Bożena Borkowska, Bożena Klimczak

bestseller

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2015, ISBN: 978-83-7695-434-9, Liczba stron: 222, Format: B5, Oprawa: Miękka

Cena:

35,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE
Regionalizm ekonomiczny Azji Wschodniej

Bogusława Skulska

promocja

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2012, ISBN: 978-83-7695-221-5, Liczba stron: 230, Format: B5, Oprawa: Twarda

Cena:

40,00 3,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE
Realizacja programu Erasmus na wrocławskich uczelniach.Badanie satysfakcji zagranicznych uczestników programu

Red. Łukasz Olipra

promocjawyprzedaż

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2012, ISBN: 978-83-7695-258-1, Liczba stron: 85, Format: B5, Oprawa: Miękka, Postać: Książka

Cena:

15,00 1,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE Książka
Agrobiznes i biobiznes.Teoria i praktyka

Red. Stanisław Urban

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2014, ISBN: 978-83-7695-408-0, Liczba stron: 276, Format: B5, Oprawa: Miękka, Postać: Książka

Cena:

45,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE Książka
Kulturowe uwarunkowania biznesu międzynarodowego

(Red.)Przemysław Skulski

promocja

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2014, ISBN: 978-83-7695-416-5, Liczba stron: 196, Format: B5, Oprawa: Miękka

Cena:

35,00 17,50 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE
Międzynarodowa ochrona środowiska

Agnieszka Becla, Stanisław Czaja, Tomasz Poskrobko

promocja

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2014, ISBN: 978-83-7695-444-8, Liczba stron: 240, Format: B5, Oprawa: Miękka

Cena:

37,00 5,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE
Wybrane zagadnienia analizy i oceny ekonomicznej projektów inwestycyjnych

Tomasz Kołakowski

promocja

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2014, ISBN: 978-83-7695-449-3, Liczba stron: 248, Format: B5, Oprawa: Miękka

Cena:

32,00 16,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE
Korporacje transnarodowe z krajów wschodzących w gospodarce światowej

Artur Klimek

promocja

Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Rok wydania: 2014, ISBN: 978-83-7695-402-8, Liczba stron: 287, Format: B5, Oprawa: Miękka

Cena:

38,00 5,00 zł

Dostępny

szt.

Wydawnictwo UE
Powrót
facebook

Powrót do zakupów Przejdź do koszyka
Zamknij